|
Nazwisko i imię nauczyciela |
Posiadane kwalifikacje |
1. | Batko Beata | biblioteka, j. polski |
2. |
Bąchor Aneta |
matematyka, technika |
3. | Czerniawska Lucyna | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
4. |
Dziuba Maria |
edukacja wczesnoszkolna |
5. |
Gajowiec Aneta |
edukacja wczesnoszkolna |
6. |
Gardeła Agnieszka |
edukacja wczesnoszkolna |
7. |
Gamrat Agnieszka |
matematyka |
8. | Głąb Anna | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
9. | Gromadowska Aleksandra | edukacja wczesnoszkolna |
10. | Haberka Jolanta | język angielski |
11. |
Hudzińska Ewelina |
wychowanie fizyczne |
12. |
Janiec Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna |
13. |
Kaczmarczyk Renata |
plastyka, muzyka, technika |
14. |
Kamińska - Gamrot Olga |
język angielski |
15. | Kantor Maria | edukacja wczesnoszkolna, j. polski |
16. | Karoń Dagmara | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
17. |
Kołodziej Agnieszka |
edukacja wczesnoszk.,informatyka, plastyka, muzyka |
18. |
Kołodziej Edyta |
przyroda |
19. |
Kołodziej Stanisław Tomasz |
historia |
20. |
Konieczna Paulina |
język angielski |
21. | Koterba Radosław | wychowanie fizyczne |
22. | Krężel Małgorzata | język polski |
23. | Król Halina | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
24. | Kur Janetta | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
25. |
Kuś Edyta |
religia |
26. | Maciora Agata | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
27. | Majda Justyna | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
28. |
Marcinkowska Urszula |
logopedia, świetlica, edukacja wczesnoszkolna |
29. | Mąka Katarzyna | edukacja wczesnoszkolna |
30. |
Oleksy Edyta |
edukacja wczesnoszkolna, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa |
31. |
Olewińska Barbara |
język angielski |
32. | Pacia Wioletta | psycholog |
33. |
Piekarska Aneta |
język polski, historia |
34. | Płowiec Anna | historia |
35. | Rams Aleksandra | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
36. | Różycka Marzena | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
37. | siostra Denisa | religia |
38. |
Siewiorek Piotr |
geografia, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa |
39. | Sikora Sylwia | nauczyciel współorganizujący |
40. | Smoter Irena | fizyka |
41. |
Sosnowska Małgorzata |
pedagog szkolny |
42. |
Starzyk Barbara |
edukacja wczesnoszkolna, przyroda |
43. | Stasiek Anna | język polski, biblioteka |
44. | Strojna Beata | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
45. | Strzałka Danuta | nauczyciel oddziału przedszkolnego |
46. | ks. Kuś Waldemar | religia |
47. | Witos Bożena | chemia, biologia |
48. |
Wójcicki Tomasz |
wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa |
49. | Wójcik Robert | matematyka |
50. |
Żak Agata |
historia, biblioteka |
51. |
Żak Katarzyna |
język niemiecki |
52. | Żak Tomasz | matematyka |
53. | Żuchowicz Marta | język polski, logopedia |