---

Od września 2016 r. funkcję dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego pełni pan Stanisław Tomasz Kołodziej - nauczyciel dyplomowany. Absolwent historii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył  studia podyplomowe z zakresu wychowania fizycznego, organizacji i zarządzania oraz studia menadżerskie.

Funkcję wicedyrektora sprawuje pani Barbara Olewińska - nauczyciel dyplomowany.  Jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku pedagogika oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku filologia angielska. Ukończyła kurs kwalifikacyjny zarządzania oświatą. Jest nauczycielem języka angielskiego.

Od września 2017 r. funkcję wicedyrektora sprawuje pan Robert Wójcik - nauczyciel dyplomowany. Jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego na kierunku matematyka. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania oświatą.