1. Wyprawka_dla_ucznia_kl._1_-_2023-_2024.docx

2. regulamin_przerw.pdf

3. Wniosek_o_wydanie_duplikatu_legitymacji_-_zalacznik_nr_1.doc

Zasady wydawania legitymacji oraz duplikatu legitymacji szkolnej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wolbromiu

Uczeń przyjęty do szkoły otrzymuje nieodpłatnie legitymację szkolną. Ważność legitymacji szkolnej uczeń potwierdza z każdym nowym rokiem szkolnym w sekretariacie szkoły. Legitymacja wydana w danym roku szkolnym  zachowuje ważność do 30 września następnego roku szkolnego.

Legitymacje zawierające błędy lub omyłki podlegają wymianie.

Nie pobiera się opłaty za sprostowania w legitymacji szkolnej, związane ze zmianą adresu lub nazwiska. W takim przypadku należy dostarczyć dokument potwierdzający zmianę danych oraz posiadaną legitymację w celu dokonania czynności.

W przypadku utraty oryginału legitymacji szkolnej (zagubienia, zniszczenia, kradzieży) rodzice ucznia (prawni opiekunowie) mogą wystąpić z wnioskiem o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej, podając przyczynę ubiegania się o duplikat (załącznik nr 1).

Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej pobiera się opłatę w wysokości równej kwocie opłaty skarbowej od poświadczenia własnoręczności podpisu tj. 9 zł.

Do wniosku o wydanie duplikatu legitymacji szkolnej należy dołączyć aktualne zdjęcie legitymacyjne oraz potwierdzenie wniesienia opłaty. Duplikat legitymacji ma moc oryginału i może być wydany ponownie.

Opłaty za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej i świadectwa promocyjnego lub ukończenia szkoły podstawowej wnosi się na konto bankowe : Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wolbromiu 48 84500005 0000 0000 2655 0002. W tytule należy podać imię i nazwisko ucznia oraz za jaką czynność wnosi się opłatę.